Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası

ODAMIZ ORGAN SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamızdan Haberler

ODAMIZ ORGAN SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası'nda 3 Nisan 2018 günü gerçekleştirilen meslek komiteleri seçimlerinden sonra bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu başkanlığı seçiminde Süleyman Seyhan yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Bayburt TSO Hizmet binasında gerçekleşen seçimlerde yönetim kurulu başkanlığına seçilen Süleyman Seyhan’ın yönetiminde başkan yardımcılığına Ali Karslı, muhasip üyeliğe Murat Kardeş, yönetim kurulu üyeliklerine Osman Gülsüm, Abdulkadir Polat seçildi.

Yönetim kurulu üyeliklerinin belirlenmesinden sonra gerçekleştirilen meclis başkanlık divanı seçimlerinde Oda meclis başkanlığına Bünyamin Köklü, başkan yardımcılıklarına Tevhit Köroğlu ve Mahmut Osmanoğlu, katip üyeliğe Selçuk Topsakal seçildi. Oda genel sekreteri Gökhan Önder Karaoğlu’nun açılış konuşması ve bilgilendirme sunumuyla başlayan törende yönetim kurulu başkanı olarak seçilen Süleyman Seyhan ve Meclis oturumunda başkanlığa seçilen Bünyamin Köklü meclis üyelerine teşekkürlerini ileterek bundan sonra yapılacak çalışmalarda başarı dileklerini iletti.

3 Nisan 2018 günü gerçekleşen meslek komiteleri seçiminde Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi şu isimlerden oluştu: Süleyman Seyhan, Bünyamin Köklü, Osman Gülsüm, Ali Karslı, Murat Kardeş, Abdulkadir Polat, Tevhit Köroğlu, İsmail İşaşır, Celalettin Topyay, Latif Güçlü, Muhsin Bahadır, Selçuk Topsakal, Mahmut Osmanoğulları, Nuri Sefa Develi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BTSO KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB'a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu seçimleri yapıldı. Bu kapsamda Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu ve Genç Girişimciler İcra Kurulu seçimleri 25.02.2019 tarihinde Odamızda gerçekleştirildi.

Yapılan seçimler sonucunda Odamız Kadın Girişimciler İcra Kurulu ve Genç Girişimciler İcra Kurulu asil üyeleliklerine aşağıdaki isimler seçilmiştir.

Kadın Girişimci İcra Kurulu Asil Üyeler:
Esra Akdaş
Leyla Karabulut
Semra Sansu
Sibel Saymazoğlu
Meyram Küçükosman

Genç Girişimciler Kurulu Asil Üyeler: 
Abdulkadir Kutluer
Anıl Can Kırali
Celil Kılıçoğlu
Emre Konca
Halil İbrahim Şentürk 

DEVAMI

ENLASYONLA MÜCADELEDE BİZ DE VARIZ!

ÜYELERİMİZE, İNDİRİM KAMPANYASINA KATILMA ÇAĞRISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), hükümetin Enflasyonla Mücadele Programı’na destek vermek amacıyla başlattığı ve ülke genelinde özellikle zincir marketlerin destek verdiği, indirim kampanyalarına, 81 il ve 160 ilçede bulunan 365 oda ve borsaya kayıtlı bütün üyelerin katılması çağrısında bulundu.

Konuyla ilgili olarak, TOBB Genel Sekreterliği’nden oda ve borsalara gönderilen yazıda, Tüketici Fiyat Endeksi’nde (TÜFE) yer alan ve liste halinde bildirilen ürün ve hizmetlere yönelik olarak, asgari 3 ay süreyle en az yüzde 10 indirim yapılmasının teşvik edilmesi tavsiyesinde bulunuldu.

Kampanyaya katılmak isteyen Bayburt TSO üyesi işyerlerinin isimleri, 22 Ekim 2018 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bildirilecek.

TÜFE’de yer alan 407 kalem ürün ve hizmetin listesi ve kampanya katılım formu ekte sunulmuştur.

Hükümetin, Enflasyonla Mücadele Programı’na İndirim kampanyası düzenleyerek katılacak olan üyelerimizin / firmalarımızın, Odamızla irtibata geçmelerini önemle rica ediyoruz.
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Süleyman SEYHAN
Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar